Naše služby

 

Výroba knih

Knižní vazba je technologické zpracování, kterým získáme z jednotlivých listů pevný celek. Možností výroby je opravdu hodně. Ale to není vaše starost. Vaší starostí je svěřit své myšlenky papíru, zbytek je na nás. Vy se už jenom těšte na výsledek. Nosíte v hlavě fotopublikaci, román nebo snad dobrodružný paperback? Společně dáme vašemu obsahu i atraktivní finální podobu.

Zušlechťování tiskovin

 

Zušlechťování je v podstatě zvýrazňování obsahových textových či grafických prvků na tiskovinách – obálkách knih a časopisů, pozvánkách, certifikátech, poukazech na luxusní zboží a služby, obálkách katalogů, etiketách, výročních zprávách a obalech.

Zušlechťování je prováděno nejčastěji laminováním, sleporažbou/embosingem či debosingem, ražbou fólií za tepla a za studena. Nové moderní technologie, digitální UV lakovací stroje, nabízí zušlechťování lakem 2D, 3D a přenosem fólie za studena. Touto technologií disponuje i naše tiskárna.

Výroba časopisů a brožur

Časopis je periodická publikace, brožura je pak jednoúčelová neperiodická tiskovina. Takhle zní suchá polygrafická definice, ale ta už nenapoví, jak voní tiskařské barvy a jak příjemné je listovat čerstvě vytištěným magazínem. Naše bohaté zkušenosti s výrobou časopisů a brožur se dají shrnout do jednoduchého motta – stejně jako vy, i my věříme v papír.

Výroba katalogů

 

Zaslouží si vaše produkty vlastní reklamu? Určitě ano. Jakou ale zvolit formu? Nepřišel snad už čas na výrobu pořádného katalogu, který může mít podobu knihy i brožury? Vašimi specifickými požadavky nás rozhodně nezaskočíte. Umíme to. A jsme tu proto, abychom poradili, vyrobili a pomohli vám vykřičet do světa, jak dobré věci děláte.

Letáky a skládačky

 

Merkantilní znamená akcidenční. Pořád se ztrácíte? Akcidenční může znamenat firemní tiskoviny. A to jsou všechny ty drobné věci, kterých je v běžném firemním provozu potřeba. Došla vám snad zásoba jednoduchých letáčků? Chybí vám stojánky na tyto letáčky? Je potřeba nová sada vizitek? Tady jde o kvalitu ruku v ruce s rychlostí. Obraťte se na nás.