O nás

Spokojení zákazníci

Nasloucháme vašim přáním. Za již skoro padesát let jsme získali důvěru od mnoha našich zákazníků, která se šíří různými oblastmi výroby. Přizpůsobujeme se vám a vašim požadavkům. Děkujeme, že jste s námi.

Naše produkty mluví za vše

Specializujeme se na výrobu knih pro velké nakladatelské domy i malé nakladatele v tuzemsku i v Evropě. Díky nejmodernějším technologiím držíme krok s trendy v polygrafii včetně povrchových úprav tiskovin.

Profesionální tým

Jsme tiskárna plná lidí na svém místě, kde svou práci děláme rádi a přání našich zákazníků jsou pro nás inspirací k tvorbě stále inovativnějších produktů. Naší filosofií je kvalitní výsledek, který je pro nás měrnou hodnotou zákazníkovi spokojenosti.

Certifikát kvality

Jsme certifikováni normou ISO 9001:2015 se silným systémem řízení jakosti v celém průběhu výrobního procesu. Navrhujeme optimální řešení pro vaše zakázky, poradíme vám ve výběru vhodného materiálu a formátu. Taktéž pro vás zajistíme výrobní vzorky.

Moderní technologie

Protože držíme krok s trendy, nabízíme vám kompletní a kvalitní služby ve zpracování vaší zakázky. Od grafického návrhu, kalkulace, nátisku, tvorby tiskové formy přes ofsetový tisk až po rozmanité dokončující zpracování. Vše na jednom místě, vše v TNM Print.